Jak zarobić na boksie zawodowym

Jak zarobić na boksie zawodowym

Boks zawodowy to ciekawy sport, który może być bardzo dochodowym biznesem. Ma duży potencjał, a pieniądze mogą być wykonane przez Pay-per-views i endorsements, jak również inne sposoby. Ale zanim zaczniesz myśleć o zarabianiu pieniędzy, musisz zrozumieć, w co się pakujesz.

Endorsements

Oprócz zwykłych podejrzanych (ahem, lubi), bokserzy mogą zarobić ładną sumę pieniędzy poprzez połączenie sponsoringu i marketingu opps. Jest to sytuacja korzystna zarówno dla promotora jak i boksera. Dzięki odpowiedniej kombinacji taktyk, bokser może stać się kolejną wielką rzeczą w pośpiechu. Ponadto, duże nazwisko w ringu może zwiększyć swoje ego i pomóc promotorowi uzyskać większy kawałek akcji. Oczywiście, najseksowniejszy bokser w mieście nie zarobi dużo pieniędzy, jeśli nie będzie miał wielu walk. Na szczęście dla niego, istnieje wiele firm walczących o jego uwagę. Jednym z najlepszych sposobów, aby przejść o tym procesie jest zachować otwarty umysł. W rzeczywistości możesz być zaskoczony tym, co wymyślisz.

Jeśli masz szczęście wylądować walkę o tytuł, twoje zarobki mogą być pokaźne. W związku z tym, że jest to produkt, który jest efektem pracy zawodnika i jego otoczenia.

Pay-per-views

Pay-per-views to jeden ze sposobów zarabiania pieniędzy przez zawodowych bokserów. Nie dają one jednak pensji, która jest wysoka lub która jest wiele warta – informacja ta pochodzi z serwisu mojaekipa.pl. Trudno jest również pozyskać sponsorów dla tych wydarzeń. W związku z tym wielu bokserów szuka możliwości przeniesienia swojej kariery na bardziej zaawansowany poziom. Jeśli bokser ma wystarczająco dużo pieniędzy, może działać jako własny sponsor, co może być lukratywne.

Bokserzy mogą również brać udział w „bonusie za zwycięstwo”, który jak wiadomo podwaja ich rzeczywiste zarobki. Wiele meczów bokserskich określa, że zwycięzca otrzyma premię za zwycięstwo przed walką. Bonus ten może być dobrym sposobem na zachęcenie bokserów spoza elity do rywalizacji.

Niezależnie od tego, czy bokser może zarabiać pieniądze dzięki pay-per-views, ważne jest, aby zrozumieć, jak one działają. Promotor wydarzenia zwróci się do dystrybutora i zapyta, czy jest zainteresowany przeprowadzeniem walki. W zależności od okoliczności, dystrybutor albo rozliczy walkę z MSO, albo pozwoli promotorowi na jej przeprowadzenie. Następnie obie strony będą negocjować warunki puli nagród. Ogólnie rzecz biorąc, promotor otrzyma od 50 procent do pełnej jednej trzeciej całkowitego przychodu wygenerowanego z walki.

Inną opcją jest działanie jako własny promotor. Niektórzy promotorzy mogą zaoferować stałą cenę za wydarzenie, niezależnie od sprzedaży biletów na bramce. Dodatkowo, promotorzy mogą mieć specjalne promocje, które są związane z wydarzeniem. Te promocje mogą być dostępne dla widzów i mogą zawierać materiały promocyjne dla fighterów.

W przeszłości wiele bokserskich PPV było robionych przez HBO i Showtime. Obie sieci były zaangażowane w produkcję walk. Następnie dzieliły się transmisjami z tych wydarzeń. Dla przykładu, walka Tyson vs. Jones sprzedała się w ilości 1,6 miliona pay-per-views za cenę 50 dolarów. Ta walka zarobiła podobno ponad 80 milionów dolarów w przychodach z PPV.

Mimo, że pay-per-views nie są powszechnie akceptowane, to jednak pozostaną. Niezależnie od tego, czy uważasz, że pay-per-view jest martwe czy nie, jest to zło konieczne dla wielu sieci i fighterów, aby współpracować.

Jeśli bokser jest znany z wysokiego profilu, może również zachować dużą część swoich zarobków. Będzie miał publiczność, która szanuje go i jego kierownictwo. Jego nazwisko będzie chętniej wykorzystywane w reklamach, tym samym generując jeszcze więcej pieniędzy. Dodatkowo będzie mógł wyciąć pośrednika i zatrzymać większość swoich zysków.

Innym sposobem na zarabianie pieniędzy poprzez pay-per-views jest współpraca z dostawcą kabli. Wielu dostawców kablowych cieszy się z uzyskania 50 procentowej opłaty od generatorów przychodów XL. Ponadto, jeśli walka robi dobrze, system kablowy będzie uruchomić reklamy i promocje dla wydarzenia. Posiadanie możliwości pracy z tymi firmami jest wielką sprawą dla bokserów.

Podatki

W świecie boksu zawodowego, wielkim pytaniem jest, jak zarabiać pieniądze? Jeśli nie słyszałeś o boksie wcześniej, jest to sport, który wymaga dużo ciężkiej pracy i poświęcenia, aby odnieść sukces. Nie jest niczym niezwykłym, że bokserzy muszą mieć pracę, aby pokryć swoje wydatki. Ale, z odpowiednim planem, mogą uzyskać wynagrodzenie, aby trenować w pełnym wymiarze czasu i konkurować na najwyższym poziomie.

Najlepszym sposobem, aby to zrobić jest zlecić wszystkie swoje nieszczęścia rachunkowości do kompetentnego księgowego boksu. To da ci więcej czasu na trening i walkę, a mniej na martwienie się o IRS. Boks to sport, w którym pieniądze są dużo pieniędzy, a rząd federalny nie jest fanem utraty na inwestycjach dolarów. Podczas gdy system podatkowy jest zaprojektowany tak, aby upewnić się, że bokserzy nie mają takich samych korzyści podatkowych jak inni pracownicy, rząd federalny doskonale zdaje sobie sprawę, że mecze bokserskie są często goszczone przez miasta, które potrzebują przychodów dla codziennych operacji.

Poza zwykłymi podejrzanymi, szereg atutów i udogodnień jest zapewnionych bokserom. Obejmują one darmowe posiłki, zakwaterowanie, a nawet płatny parking. Ponadto, wspomniane korzyści są tylko ułamkiem całkowitej puli nagród. Niektóre z tych pieniędzy można nawet odliczyć od podatku.

Pomimo szumu, prawdziwy potencjał zarobkowy zawodowego boksera jest skromny. Średnia płaca za walkę to marne 15 000 dolarów, a bokser z największym ego prawdopodobnie odejdzie z ułamkiem oferowanych pieniędzy. Z tego powodu nie dziwi fakt, że boks jest popularnym sportem wśród wielu amatorów.

Boks jest sportem, który wymaga dużo treningu i poświęcenia, i nic dziwnego, że został nazwany najbardziej wymagającym zawodem na świecie. Jednym z najtrudniejszych aspektów tej pracy jest równowaga między treningiem a pracą. Chociaż nie ma żadnych gwarancji, szczęśliwy zwycięzca może spodziewać się zarobić kilka milionów dolarów każdego roku. Aby nie przegrać na loterii, ważne jest, aby planować z wyprzedzeniem. Oznacza to korzystanie z najnowszych technologii i zatrudnianie usług kompetentnego księgowego bokserskiego.

Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić, od korzystania z usług księgowych online do wytrawnego księgowego. Upewnij się, że prowadzisz bieżącą kartę swoich wydatków, abyś mógł zobaczyć, które obszary możesz ograniczyć. Nie zapominaj również o możliwości zarobienia pieniędzy na wielu reklamach, które są oferowane gwiazdom w branży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *